Trening Super Trio

  • 18 września 2015

Przedstawiam zestaw treningów z cyklu Super Trio. Każdy z  nich będzie bazował na różnym materiale do pracy. Dzięki temu treningi szybko Cię nie znudzą, wszystkie mięśnie będą aktywowane do pracy. A to oznacza tylko jedno – przyjemną, pełną pasji drogę do piękniejszej sylwetki. Poznasz nowe ćwiczenia i zobaczysz jak reaguje na nie Twoje ciało. Wzmocnisz mięśnie, poprawisz stabilizację i po kilku sesjach treningowych (całym Super Trio) poczujesz pozytywne zmiany nie tylko sylwetkowe.

Aby spalić więcej kalorii dodaj do każdego zestawu ćwiczeń dodaj minimum 30 minut treningu cardio. Możesz go również wykonywać w dni bez treningów. Wtedy zwiększ jego czas trwania do 45 minut. Super Trio wykonuj 3 – 4 razy w tygodniu, zaczynając od pojedynczych sesji i stopniowo łącząc je ze sobą.

Ćwiczenia są przygotowane tak, abyś mogła wykonywać je w domu, nawet na niewielkiej powierzchni. Krzesło (do znalezienia w większości kuchni), hantelki (mogą być małe butelki wody. Ale polecam zakup hantelek 1-2 kg, są dużo wygodniejsze do ćwiczeń i wydasz na nie tyle co na 2 kawy), piłka (najłatwiej pożyczyć od dzieci) – ten sprzęt przyda się do wykonywania ćwiczeń. W przypadku braku któregoś ze sprzętu wykonuj ćwiczenia tak samo.

Poznaj trening Super Trio:

  • Primo: Trening na krześle
  • Secondo: Trening z ciężarkami
  • Terzo: Trening z piłką

I już dziś zapoznaj z ćwiczeniami swoje ciało. Powodzenia!


O mnie


Nazywam się Aleksandra Żelazo. Jestem mamą Krzysia i Olka, żoną i panią domu, blogerką i youtuberką. Poza tym jestem pasjonatką aktywności fizycznej, instruktorką fitnessu, kulturystyki oraz pilatesu. Po wielu latach treningów fitnessowych i biegowych zatrzymałam się i znalazłam dla siebie idealne miejsce do dalszego rozwoju – jest to joga. Regularna praktyka pozwala mi łapać równowagę między ciałem i umysłem, wyciszyć się i tak prowadzić treningi, żeby działały prozdrowotnie i dodawały jak najwięcej energii. Zapraszam na mój blog!